PURON PU30 FLEX MOP PRO z dwiema bateriami, odkurzacz pionowy i ręczny z potężną siłą ssącą, mopem, łamaną rurą do odkurzania pod meblami i bogatym asortymentem

 • szybkie i dokładne czyszczenie dzięki sile ssącej do 28000 Pa!
 • dwie baterie w zestawie
 • 3-poziomowa regulacja siły ssącej: 28 KPa / 15 KPa / 8 KPa
 • ultralekka konstrukcja – 1,4 kg
 • zbiornik do mopowania
 • łamana rura ułatwiająca odkurzanie pod meblami
 • szybkie ładowanie baterii – ok. 3 godz.
 • wiele akcesoriów w zestawie: dwie rolki do podświetlanej turboszczotki, mała do odkurzania sierści z kanap czy tapicerek, dwie szczelinówki, wąż do trudno dostępnych miejsc, ssawa do wykładzin, dodatkowy filtr
 • zaawansowany system filtracji HEPA H13
 • dogodny czas pracy: 96 min. / 44 min. / 20 min. zależnie o wybranej siły ssącej
 • zbiornik na zanieczyszczenia o pojemności 700 ml
 • opróżnianie zbiornika za pomocą jednego przycisku
 • lampki umieszczone przy turboszczotce oświetlają powierzchnię, ułatwiając znalezienie kurzu do odkurzenia

ULTRALEKKI ODKURZACZ PIONOWY Z MOPEM PURON PU30 FLEX MOP PRO

Przedstawiamy urządzenie, na które tak wielu z Was czekało. PURON PU30 FLEX MOP PRO!

To następca modelu PURON PU20, który skradł Wasze serca. Ten model dodatkowo został doposażony w drugą baterię, dzięki czemu czas pracy tego urządzenia wynosi aż 96 minut!

Przy długim odkurzaniu bardzo ważne jest to, żeby odkurzacz był lekki. PURON PU30 taki właśnie jest! Waży zaledwie 2238 g z rurą i ssawą. Sam silnik waży 1,4 kg (do odkurzania ręcznego).

Sprzątanie tym odkurzaczem jest bardzo komfortowe. Tym bardziej, że nie musisz trzymać przycisku podczas pracy, wystarczy, że raz włączysz urządzenie i możesz z lekkością odkurzacz swoje mieszkanie.

Dodatkowo nasada ssawki jest giętka i łatwo się dzięki temu omija meble i inne przeszkody.

W zestawie znajdziesz mnóstwo niezbędnych akcesoriów, dzięki którym odkurzysz zarówno podłogi, jak i tapicerki i meble.

 PURON PU30 to bezprzewodowy odkurzacz pionowy z długim czasem pracy 

 

AŻ 96 MINUT PRACY, DZIĘKI DODATKOWEJ BATERII W ZESTAWIE

Model PURON PU30 FLEX MOP PRO został doposażony w dodatkowy akumulator. Oznacza to, że podczas odkurzania możesz ładować drugą baterię i kiedy jedna się wyczerpie, zamienić ją na drugą pełną!

W praktyce daje to aż 96 minut pracy przy wykorzystaniu minimalnego poziomu mocy. W trybie średnim, optymalnym odkurzacz będzie pracował 44 minuty. Przy maksymalnej sile ssącej PU30 sprząta przez 20 minut.

 

Co ważne, baterię naładujesz do pełna w 3 godziny!

 

Poziom baterii sprawdzisz na panelu odkurzacza.

 

BARDZO BOGATY ZESTAW AKCESORIÓW BEZPRZEWODOWEGO ODKURZACZA PURON PU30

Co sprawia, że PU30 jest tak skuteczny? Poza potężnym podciśnieniem ssania (pot. siła ssąca), mnogość akcesoriów, dzięki którym odkurzysz dosłownie każdy kawałek swojego mieszkania i auta. Sprawdź co wchodzi w skład zestawu:

Turboszczotka z podświetleniem i wymienną szczotką do podłóg twardych, jak i wykładzin

Klasyczna turboszczotka, która towarzyszyła także poprzedniemu modelowi, wyposażona jest w podświetlenie ledowe. Dzięki czemu doskonale zobaczysz okruchy i inne zanieczyszczenia, które odkurzacz z łatwością wciągnie do zbiornika.

Zestaw doposażyliśmy w dodatkowy wałek. Masz więc do dyspozycji klasyczny wałek do podłóg twardych i wykładzin z miękkiego włosia oraz szczotkę z nieco twardszym włosiem ułożonym w paski. Drugi wałek szczególnie polecamy do dywanów i wykładzin, ponieważ dokładniej wyczesuje zanieczyszczenia z miękkich powierzchni.

Mop

To, co było do tej pory dodatkiem w modelu PU20, teraz otrzymujesz w standardzie! W zestawie znajdziesz zbiornik do mopowania z dwiema szmatkami. Mopa z łatwością zamontujesz do ssawy, bez schylania się. Po prostu nałóż turboszczotkę na zbiornik. Części połączą się dzięki magnesowi w jedną chwilę. Co ważne, podczas mopowania aktywna jest funkcja odkurzania, więc możesz robić dwie czynności jednocześnie! Nie wpływa to także na czas pracy urządzenia.

Łamana rura do odkurzania pod meblami

W zestawie z odkurzaczem PURON PU30 otrzymasz również łamaną rurę, którą możesz zamontować do długiej, klasycznej rury. Dzięki niej odkurzysz pod meblami bez konieczności schylania się. Wystarczy nacisnąć przycisk, a cała konstrukcja „złamie się” ułatwiając odkurzanie pod sofami, stołem, czy szafkami. Po sprzątnięciu, po prostu wyprostuj rurę – nie musisz używać żadnego przycisku, ona sama się zablokuje, a Ty możesz dalej odkurzać mieszkanie.

Mała turboszczotka do tapicerek

Ulepszona szczotka do mebli tapicerowanych, dzięki której odkurzysz sofy, kanapy
i fotele w samochodzie. Możesz ją podłączyć zarówno bezpośrednio do rękojeści, jak i do rury. Na czym poleca ulepszenie? Ssawa bardziej przylega do podłoża, dzięki ruchomej części, która zabezpiecza przed uciekaniem powietrza, podczas odkurzania. Dzięki czemu cała moc odkurzacza wciąga brud, nie rozpraszając jej na boki.

Krótki wąż do trudno dostępnych miejsc

Przygotowaliśmy też akcesorium, dzięki któremu dotrzesz do trudno dostępnych miejsc, takich tak: przestrzenie w szufladach, na półkach, między książkami, zakamarki w aucie. To krótki wąż gięty, do którego możesz podłączyć każdą końcówkę, np. szczelinówkę.

Dwie szczelinówki

Wraz z odkurzaczem otrzymasz nie jedną, a dwie szczelinówki. Jedna długa, klasyczna, ścięta po skosie, druga z doczepionym włosiem, płaska. Dzięki temu odkurzysz zarówno przestrzenie pomiędzy poduchami w kanapie, jak i meble bez obaw, że je porysujesz.

Dodatkowy filtr HEPA

Odkurzacz ma zaawansowany system filtracji. W środku rękojeści znajduje się cylidryczny filtr HEPA. W zestawie otrzymasz także zapasowy filtr, dzięki czemu, powietrze podczas odkurzania będzie skutecznie oczyszczane. To idealne rozwiązanie dla alergików.

POTĘŻNE PODCIŚNIENIE SSANIA (POT. SIŁA SSĄCA) Z MOŻLIWOŚCIĄ REGULACJI

Ten odkurzacz bezprzewodowy jest jeszcze mocniejszy od swojego poprzednika. Jego podciśnienie ssania (w trybie MAX) wynosi aż 28 000 Pa! Ta potężna moc rozprawi się ze wszystkimi zanieczyszczeniami.

Pamiętaj, kupując odkurzacz, aby zwracać szczególnie uwagę na ten parametr. Są producenci, którzy nie podają podciśnienia ssania z prostej przyczyny – jest na tyle mała, że nie chcą jej ujawniać.

Podciśnienie możesz dostosowywać zarówno do stopnia zanieczyszczenia,
jak i do powierzchni, którą sprzątasz.

Za pomocą przycisku, znajdującego się na baterii, możesz ustawić:

– poziom niebieski – minimalne podciśnienie 8 000 Pa

– poziom fioletowy – średnie podciśnienie 15 000 Pa (na tym poziomie odkurzacz się uruchamia automatycznie)

– poziom czerwony – maksymalne podciśnienie 28 000 Pa

Moc odkurzacza sygnalizuje zarówno kolor panelu, jak i ikona znajdująca się na nim.

POJEMNY ZBIORNIK NA ZANIECZYSZCZENIA

Zbiornik w odkurzaczu PURON PU30 pomieści aż 700 ml zanieczyszczeń.
To o 250 ml więcej niż jego poprzednik i większość odkurzaczy konkurencji. 

NIEZWYKLE SKUTECZNA FILTRACJA ZA POMOCĄ HEPA H13

Odkurzacz wyposażony jest w cylindryczny filtr HEPA H13, który wyłapuje cząsteczki kurzu i alergenów w 99,97%!

Powietrze podczas odkurzania będzie zatem bardzo skutecznie oczyszczane, co sprawia, że urządzenie jest przyjazne alergikom.

Specyfikacja

Pojemność na zabrudzenia: 700 ml (pojemność netto 0,5l)

Moc całkowita: 420 W

Zasilanie: 25,9 V

Ciśnienie akustyczne: 75 dB

Wymiary: 1050 x 255 x 200 mm

Rodzaj baterii/pojemność: litowo-jonowa / 2200 mAh

Czas pracy: 96 min / 44 min / 20 min

Czas ładowania: ~3 godz.

Waga netto: 1,4 kg

Maksymalna siła ssąca: 28 000 Pa

Silnik: bezszczotkowy